SHOWMEDIA s.r.o.

light and sound design, tvorba konceptov, poradenstvo, realizácia a servis svetelnej a zvukovej techniky, predaj dj techniky

Spoločnosť SHOWMEDIA vznikla transformáciou zo spoločnosti dj center. Pôsobí na trhu od roku 1996 s pôvodným poslaním predaja a inštalácie svetelnej a zvukovej techniky pre dj’s a kluby. Postupne sa činnosť rozrástla do ostatných segmentov trhu ako architektúra, stage design, divadlo, art, a to viedlo aj k vzniku samotnej Showmedie a technickému oddeleniu značky djcenter.sk so špecializáciou na dj segment, pričom značka djcenter.sk stále spadá do portfólia Showmedie.

V súčasnosti má Showmedia za sebou viacero významných projektov v rámci Slovenska a tiež 5 ročnú spoluprácu s podujatím Biela noc, pre ktorú zabezpečuje kompletný technický support vrátane konzultácii a poradenstva. Pre Bielu noc Showmedia v roku 2013 realizovala aj svetelnú inštaláciu DROPS a tiež stojí za konceptom a svetelným designom osvetlenia Dómu Sv. Alžbety pre otvárací ceremoniál EHMK2013. Zároveň je partnerom Tabačky už viac ako 10 rokov, s ktorou spolupracovala na takmer všetkých významných projektoch ako Poke, Moonride, Voda v meste atď.

V budúcnosti plánuje rozšíriť svoju edukačnú činnosť v oblasti svetelného designu, kde spolupracuje s Inštitútom svetelného designu v Prahe, ILO – inštitútom svetelného designu v Amsterdame, VŠMU – divadelnou fakultou v Bratislave a viacerými kľúčovými výrobcami z Európy.

Ľudia: Braňo Bernár Miro Fano Roman Ferko

Miesto: Prízemie vo dvore s vchodom zo Strojárenskej ulice– najmodernejší showroom na SK

Web: showmedia, djcenter

Kontakt +421 55 433 24 23 gsm: +421 917 184 283