Bistro Tabačka

Stáva sa aj Vám, že chodíte po našom krásnom meste, hľadáte miesto kde sa chutne najesť poctivého zdravého jedla v prostredí s atmosférou a nedarí sa Vám? Nám často. Aj preto sme stále snívali a mali víziu a teraz Vám našu VÍZIU s menom BISTRO TABAČKA predstavujeme: Zakladáme si na čerstvých sezónnych surovinách podľa možnosti od lokálnych farmárov, ale milujeme aj exotické chute z rôznych kútov sveta.

Bavia nás zdravé vegetariánske a vegánske jedlá, no nezabúdame ani na kvalitné mäsko. V našom bistre Vás ráno privítame vôňou čerstvého domáceho pečiva a kvalitnej kávy, moderné jednoduché a chutné obedy Vám dodajú energiu do ďalšej práce a večer s priateľmi pri víne, pivnom špeciály a DJskom sete doplníme netradičným jedlom pre všetkých. Vítame Vás v industriálnej, modernej ale priateľskej mestskej komunite TABAČKA.

Ľudia: Milujeme kvalitné a chutné jedlo, vážime si poctivé lokálne suroviny ale zároveň nás baví cestovať a spoznávať exotické. Radi našim hosťom pripravujeme zážitok z jedla a z daného momentu. Gastronómia a organizácia akcií je to čo nám robí radosť, kde sa prejavuje naša kreativita a považujeme to za naše poslanie. V oblasti gastronómie, cateringu, eventov a hoteliérstva pôsobime od roku 1995 ako jedna rodina – rodina Lacková.

Miesto: Prízemie vedľa hlavnej sály – Veľký bar

Web: bistrotabačka

Manažér bistra / Rezervácie: +421 907 548 586 Počas koncertov a eventov odporúčame rezerváciu miesta. Mail: bistro@tabacka.sk Prevádzkovateľ EMER Servis: +421 905 565 141