Stratili ste u nás už všeličo

13. Marec 2017

Stratili ste u nás už všeličo

Pomôžte nám aj naďalej rozvíjať najväčšie nezávislé kultúrne centrum na Slovensku a dať priestor alternatívnej kulltúre.

Údaje potrebné na poukázanie 2%:

Obchodné meno (Názov): Občianske združenie BONA FIDE Právna forma: Občianske združenie IČO/SID: 31310711 Sídlo: 04001 Košice - Staré Mesto, Gorkého 2

Ak ste fyzická osoba, živnostník či firma, vpíšte ich priamo do vášho daňového priznania. Ak ste pre nás niečo v minulom roku urobili ako dobrovoľníci, môžete nám venovať až 3% zo svojich daní (len fyzické osoby a zamestnanci), napíšte na info@tabacka.sk a my vám pošleme potvrdenie, ktoré priložíte k vyhláseniu.

V prípade, že ako zamestnanec daňové priznanie sami nepodávate, stiahnite si TLAČIVÁ:

  • potvrdenie o zaplatení dane, ktoré vám vypíše a potvrdí váš zamestnávateľ
  • vyhlásenie, ktoré vyplníte sami a podpísané spolu s potvrdením od zamestnávateľa pošlete na daňový úrad (alebo donesiete do Tabačky a pošleme ho za vás)

Viac informácií o poukázaní 2% nájdete napríklad aj na: www.dvepercenta.sk

TABAČKA KULTURFABRIK & BONA FIDE, o.z.

Občianske združenie Bona Fide sa dnes nachádza v ďalšej fáze napĺňania svojej dlhodobej vízie a pri jej realizícii sa má za svoju dlhodobú históriu o čo oprieť. Za takmer 20 rokov činnosti rôzne tvorivé tímy spojené s o.z. Bona Fide realizovali a umožnili vznik mnohých kultúrnych udalostí, festivalov, umeleckých diel a medzinárodných spoluprác. Vďaka týmto dlhodobým aktivitám združenia mali obyvatelia Košíc a jeho návštevníci jedinečnú možnosť stretávať sa s kvalitnou alternatívou k masovej pop-kultúrnej produkcii, či už v oblasti hudby, divadla, filmu alebo výtvarného umenia.

Tabačka Kulturfabrik je unikátnym kultúrnym centrom a otvorenou zónou pre umenie, kreativitu a spoluprácu v Košiciach. Areál bývalej tabakovej továrne na Gorkého ulici dnes ponúka 2500 m2, ktoré patria súčasnému umeniu, koncertom, divadlu, klubovým filmom, vzdelávaniu, spolupráci a tiež kvalitnému dennému bistru a ďalším službám.

Ďakujeme!