Hľadáme ľudí

03. Máj 2017

Hľadáme ľudí

Hľadáme ľudí. Za bar, na rajón, k umývadlu. Hľadame ľudí, ktorých práca za barom baví.

Ľudí, ktorí majú pozitívny prístup, radi sa vzdelávajú v oblasti gastronómie a posúvajú sa ďalej. Radi sa zoznamujú s novými chuťami, či už v alko alebo nealko svete. Ktorí majú radi poctivé príbehy, ktoré neraz stoja za poctivým nápojom.

Ľudí, ktorí sa s radosťou starajú o zákaznikov, radi s nimi komunikujú a dokážu nájsť pre každého to, po čom jeho srdce priahne. Ľudí, ktorí sa dokážu vynájsť, ktorí dokážu efektívne a pohotovo riešiť prípadné sťažnosti a vždy hľadať to najlepšie riešenie pre zákazníka.

Ľudí, ktorí vnímaju svoju prácu ako poslanie, nie ako nutnosť. Ľudí, ktorí svojím prístupom a chovaním dokážu vytvoriť zákazníkovi nie len dobrý pocit, ale doslova zážitok, kvôli ktorému sa bude rád vracať späť. Za vami. Ľudí, ktorí každý úkon, ktorý spravia, robia dôkladne a poctivo aj po tisíci raz. Ľudí, ktorí sa radi inšpirujú a ktorí kritiku prijímajú ako ponaučenie a novú výzvu ako sa zlepšiť.

Požadujeme:

Hlavný barman/ka: - prax barmana min. 2 roky - skúsenosť a schopnosť riadiť práce za barom a ľudí v bare a na rajóne - pokročilá komunikačná schopnosť - znalosť svojho oboru, flexibilita, šikovnosť a kreativita - schopnosť pohotovo reagovať na nečakané zmeny - tovaroznalectvo - samostatnosť - chuť učiť sa - chuť pracovať v nezávislom kultúrnom centre - anglický jazyk podmienkou

Barman/ka, čašník/čka: - prax barmana min. 1 rok - pokročilá komunikačná schopnosť - znalosť svojho oboru, flexibilita, šikovnosť a kreativita - schopnosť pohotovo reagovať na nečakané zmeny - tovaroznalectvo výhodou - samostatnosť - chuť učiť sa - chuť pracovať v nezávislom kultúrnom centre - anglický jazyk výhodou

Barback: - chuť pracovať a učiť sa nové veci

Ideš k nám? Pošli nám životopis na: ondrej@tabacka.sk