Vagína monológy 2018 Košice

Vagína monológy 2018 Košice
divadlo Streda 14. Február 2018 18:00 4€ / 5€ Veľká sála

Predstavenie prebehne v dvoch časoch: 18:00 a 20:00

„Strhujúce, vtipné, a takmer neznesiteľne dojemné... Je to kus umenia, ako i prenikavý kus kultúrnej histórie, je to báseň a polemika, hra, balzam a požehnanie.“ - Variety -

Tabačkou Kulturfabrik v spolupráci s Ariadnina niť uvádza aktivistickú inscenáciu hry Eve Ensler VAGÍNA MONOLÓGY, ktorá je súčasťou celosvetového hnutia na zastavenie násilia na ženách a dievčatách a nadväzuje na tradíciu série predstavení odohraných v Košiciach.

Podporte myšlienku vzniku svetoznámeho bestselleru VAGÍNA MONOLÓGY, ktorý je označovaný ako biblia novej generácie mladých žien a spolu s odvážnymi ženami, ktoré sa na pre tento večer stali herečkami, si užite oslavou ženskej sexuality v celej jej šírke a tajomnosti.

Kúpou vstupenky na podujatie podporíte aktivity organizácie Fenestra, ktorá v Košiciach dlhodobo pôsobí a bojuje proti násiliu páchanému na ženách.

Pod vedením Jany Wernerovej účinkujú: Lenka Krajčovičová, Viktoria Krajňáková, Silvia Kamenska, Erin Zeleňáková, Katarína Hurkalová, Natália Kamenska, Martina Gajdošová, Lenka Volčkova, Ivana Rusnáková, Magdaléna Haľková a Katarína Bučková.