Detský kútik ožije detským programom

20. Marec 2018

Detský kútik ožije detským programom

Chcete sa vybrať cez víkend do Tabačky, dať si stretnutie s priateľmi a neviete čo s malými deťmi? Máme pre vás riešenie. Bistro Tabačka v spolupráci s Divadlom hudby, Lindou van Dalen a ďalšími partnermi spúšťa v Detskom kútiku víkendové programy pre deti. Zatiaľ si môžete posedieť v bistre a jedným okom na nich dohliadať.

V nedeľu 25. marca 2018 o 14:00 h môžete potešiť svoje deti rozprávkou o Psíčkovi a mačičke. Zhruba polhodinové predstavenie odohrajú Ladislava Maničková a Michal Balúch z Divadla hudby. Autorom hry je Miloslav Miňo Mojžiš.

Do budúcna pripravujeme BabyCHAT s Lindou van Dalen. Pre deti od 3 rokov pripravuje senzorické hry, pri ktorých môžete svoje deti nechať džabkať, skúmať, farbiť, ochutnávať a kompletne sa zašpiniť! Nemajte strach, všetok použiteľný materiál je kids friendly a dá sa vyprať. Okrem radosti z tvorby všetky tieto senzorické aktivity pôsobia priaznivo na vývoj dieťaťa, pomáhajú mu uvoľniť napätie, rozvíjať tvorivosť a jemnú motoriku. Presné termíny a program Detského kútika nájdete v predstihu na webe a FB Tabačky Kulturfabrik.