Moonride 09: Kiasmos DJ set (IS) (ZRUŠENÉ) + Isama Zing b2b Ink Midget

Moonride 09: Kiasmos DJ set (IS) (ZRUŠENÉ) + Isama Zing b2b Ink Midget
párty Štvrtok 11. Október 2018 21:30 8€ Veľká sála

S ľútosťou vám oznamujeme, že plánované vystúpenie Kiasmos DJ set sme nútení z dôvodu meškania letu zrušiť. Snažíme sa nájsť náhradný termín do konca tohto roka. Zvyšok programu sa uskutoční podľa stanoveného line upu BEZ VSTUPNÉHO: 20:00 - Stroon / Krupa / sedemminut 21:30 - Isama Zing b2b Ink Midget

Pre vrátenie peňazí za zakúpené vstupenky kontaktujte Tootoot support na: support@tootoot.co alebo na telefónnom čísle +421 948 960 696.

Ďakujeme za pochopenie a prajeme príjemne strávený večer.

21:30 Isama Zing b2b Ink Midget je nový klubový projekt Jonatána Pastirčáka (Pjoni), ktorý je zároveň členom kolektívu Mäss. Hudba Isama Zing je odrazom rôznorodosti vzájomne prepojených žánrov súčasnej elektronickej hudby. Kombinácia modulovaných field recordings s industriálnymi beatmi a krehkými melódiami nepriamo ilustruje dozvuk civilizačnej strojovosti, ktorá sa v tvorbe Isama Zing organicky rozdeľuje a znovu spája v celok skladieb. Ink Midget je producent, DJ a člen kolektívu Mäss. Na poslednom EP “Endless Grunts“, ktoré vyšlo pod rýchlo rastúcim rakúskym labelom Ashida Park, cítiť závan južanských rytmov ako kuduroa reggeaton. Jeho eklektické dj sety sú oslavou rozmanitosti a pripomínajú maturitné stretutie Ciary, Rytmusa a Sd Laiky, po štvrtej káve v Novej Cvernovke.

Ešte pred pár rokmi pôsobili v spoločnom projekte živej elektroniky pod názvom Pjoni & Ink Midget, dnes tvoria hudbu sami. Majú však spoločný label Mäss a v Bratislave pod jeho hlavičkou organizujú klubovú noc. Tento raz po dlhom čase spolu zahrajú b2b DJ set.

23:00 Kiasmos DJ set (IS) je projekt Janusa Rasmussena, ktorý vypĺňa priestor medzi hlavným záberom multižánrového dua, ktoré tvorí s Ólafurom Arnaldsom. Neprebádané územie medzi hudbou komponovanou za klavírom (a na ďalších akustických nástrojoch) a syntetickými zvukmi rôznych najmodernejších elektronických hračiek pre veľkých chlapcov. Vzniklo nevšedné techno pre zamilovaných, alebo ak chcete, tanečná hudba vhodná aj do múzeí. Ich skladby majú rádovo stovky tisíc vypočutí a ich vystúpenia sú súčasťou line-upov festivalov ako Latitude či Sonar.