KONTAKT

Kolektív


Riaditeľ Peter Radkoff peter@tabacka.sk

Generálna Manažérka Katarína Živanovič katarina@tabacka.sk

Prevádzka Baru Ondrej Ujheli ondrej@tabacka.sk

Rezervácie Baru / Bistra Personál bistro@tabacka.sk +421 907 548 586

Public Relations Viera Horniaková viera@tabacka.sk

Prenájmy rentals@tabacka.sk

Čokoľvek iné info@tabacka.sk

Hlavný produkčný Marko Popović marko@tabacka.sk +421 905 545 986

Hudobná dramaturgia Danko Franko daniel@tabacka.sk

Divadelná dramaturgia a rezidencie Zuzana Psotková zuz@tabacka.sk

Tanečná dramaturgia Katarína Rampáčková kat@tabačka.sk

Filmová dramaturgia Marko Popović marko@tabacka.sk

Diskusie Karol Rohrer karol@tabacka.sk

Ostatný program Katarina Živanović katarina@tabacka.sk

Hlavný technik Róbert Farkaš robo@tabacka.sk

Produkcia Tereza Kaščáková tereza@tabacka.sk

Online marketing Filip Kakara filip@tabacka.sk

Sídlime oproti Hotelu Yasmin resp. Jumbo centru. Dostanete sa k nám autobusovými spojmi číslo: 16, 22, 25, 27, 29, 36 alebo trolejbusmi číslo 71 a 72. Vystupujte na zastávke NÁRODNÉ NÁMESTIE. Cestovné poriadky spojov z tejto zastávky nájdete TU.

Adresa

Tabačka Kulturfabrik Gorkého 2 Košice, SK info@tabacka.sk

Fakturačné údaje

BONA FIDE o.z. Gorkého 2 040 01 Košice Slovensko IČO: 31310711 DIČ DPH: SK 2021507213

Newsletter