KONTAKT

Kolektív


Riaditeľ Peter Radkoff peter@tabacka.sk

Generálny Manažér Katarína Živanovič katarina@tabacka.sk

Prevádzka Baru Ondrej Ujheli ondrej@tabacka.sk

Rezervácie Baru / Bistra Personál bistro@tabacka.sk +421 907 548 586

Public Relations Nina Šilanová nina@tabacka.sk

Prenájmy rentals@tabacka.sk

Čokoľvek iné info@tabacka.sk

Online marketing Filip Kakara filip@tabacka.sk

Produkcia Alexandra Mireková sasa@tabacka.sk

Tereza Kaščáková tereza@tabacka.sk

Hlavný technik Róbert Farkaš robo@tabacka.sk

Hudobná dramaturgia Lukáš Berberich lukas@tabacka.sk

Filmová dramaturgia Nina Šilanová nina@tabacka.sk

Tanečná dramaturgia Alexandra Mireková sasa@tabacka.sk

Kurátorka galérie Diana Majdáková diana@tabacka.sk

Sídlime oproti Hotelu Yasmin resp. Jumbo centru. Dostanete sa k nám autobusovými spojmi číslo: 16, 22, 25, 27, 29, 36 alebo trolejbusmi číslo 71 a 72. Vystupujte na zastávke NÁRODNÉ NÁMESTIE. Cestovné poriadky spojov z tejto zastávky nájdete TU.

Adresa

Tabačka Kulturfabrik Gorkého 2 Košice, SK info@tabacka.sk

Fakturačné údaje

BONA FIDE o.z. Gorkého 2 040 01 Košice Slovensko IČO: 31310711 DIČ DPH: SK 2021507213

Newsletter