aktuality - 28. októbra 2020

Celoplošné testovanie v Tabačke

Celoplošné testovanie v Tabačke

Tabačka Kulturfabrik sa počas nasledujúcich dvoch víkendov stane jedným z miest, kde sa na území mesta Košice uskutoční celoplošné testovanie. V nasledujúcich dňoch prebehne príprava priestorov a označovanie jednotlivých zón pohybu. Informácia pre vás, ktorí sa chystáte na testovanie práve do priestoru Tabačky je, že vstup na test bude cez hlavnú bránu. Z dvora vás ďalej  budú navigovať členovia testovacieho tímu.

Naša nezávislá občianska iniciatíva poskytne vlastné materiálne aj personálne kapacity a priestory, ktoré máme v prenájme pre tento druh aktivity z jednoduchého dôvodu. Cítime sa byť neoddeliteľnou súčasťou Košíc a nedávno realizovaný prieskum potvrdil, že oslovení respondenti vnímali Tabačku Kulturfabrik rovnako “ako miesto, ktoré spája ľudí”, “je srdcom mesta” a “unikátnym priestorom v Košiciach”, súčasťou toho je pre nás aj zodpovednosť, angažovanosť, spolupráca a vôľa pomôcť, ak si to situácia vyžaduje.

Z rovnakého dôvodu sa aj niektorý z členov tímu Tabačka Kulturfabrik prihlásili ako dobrovoľníci a budú počas testovania pomáhať tam, kde to bude potrebné. To všetko v nádeji, že sa na Slovensku podarí situáciu čím skôr stabilizovať a my aj ďalšie kultúrne inštitúcie budeme môcť opäť privítať svojich divákov a vrátiť sa ku spoločným stretnutiam, ktoré nám tak veľmi chýbajú.

 

 

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik