aktuality - 29. apríla 2020

Ďakujeme za spoluprácu Autospol Vlasatý

Ďakujeme za spoluprácu Autospol Vlasatý

Tabačka Kulturfabrik a Autospol Vlasatý v minulom roku rozbehli netradičnú vzájomnú spoluprácu. Aj keď sa na prvý pohľad môže zdať, že predajca áut  a kultúrna inštitúcia nemôžu nájsť spoločnú reč – opak sa stal pravdou.  Autospol Vlasatý nám v  januári 2019 zapožičal 7-miestny Nissan NV200. Ten sa po aplikácii víťazného návrhu polepu z dielne Zážitkových stien stal  estetickou a vysoko funkčnou súčasťou kultúrneho centra 🙂

Za takmer rok a pol, počas ktorého nám bol Nissan NV200 k dispozícii, slúžilo auto nie len potrebám Tabačky, ale aj jej komunite. O pohodlie na cestách sa postaral napríklad dievčenskej kapele debutujúcej v Tabačka Records Business Marmaid, ktorá na Nissane NV200 od spoločnosti Autospol Vlasatý vyrazila na turné.

Vzhľadom na aktuálnu situáciu a výzvy pred ktorými všetci stojíme, či už ide o súkromný alebo tretí sektor sektor prišiel čas vzájomnú spoluprácu ukončiť. Bolo nám cťou spolupracovať s firmou Autospol Vlasatý, ďakujeme za ústretovosť majiteľov a ich vizionársky postoj k možnostiam spoločnej spolupráce.

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik