aktuality - 5. augusta 2018

Hľadáme profíkov!

Hľadáme profíkov!

HĽADÁME PROFÍKOV!

Za bar, na rajón, do kuchyne. Hľadame ľudí, ktorých práca v gastre baví. Nástup ihneď!

Ľudí, ktorí majú profesionálny a pozitívny prístup, radi sa vzdelávajú v oblasti gastronómie a posúvajú sa ďalej. Ľudí, ktorí sa s radosťou starajú o zákaznikov, radi s nimi komunikujú a dokážu nájsť pre každého to, po čom jeho srdce priahne. Ľudí, ktorí sa dokážu vynájsť, ktorí dokážu efektívne a pohotovo riešiť vzniknuté situácie a vždy hľadať to najlepšie riešenie pre zákazníka.

Ľudí, ktorí vnímaju svoju prácu ako poslanie, nie ako nutnosť. Ľudí, ktorí svojím prístupom a chovaním dokážu vytvoriť zákazníkovi nie len dobrý pocit, ale doslova zážitok, kvôli ktorému sa bude rád vracať späť. Za vami. Ľudí, ktorí každý úkon, ktorý spravia, robia dôkladne a poctivo aj po tisíci raz. Ľudí, ktorí sa radi inšpirujú a ktorí kritiku prijímajú ako ponaučenie a novú výzvu ako sa zlepšiť.

Požadujeme:

Hlavný barman/ka: – prax barmana min. 2 roky – skúsenosť a schopnosť riadiť práce za barom a ľudí v bare a na rajóne – pokročilá komunikačná schopnosť – znalosť svojho oboru, flexibilita, šikovnosť a kreativita – schopnosť pohotovo reagovať na nečakané zmeny dokonalý prehľad o dianí na prevádzke – tovaroznalectvo – samostatnosť – chuť učiť sa – chuť pracovať v nezávislom kultúrnom centre – anglický jazyk podmienkou

Barista/tka: – prax barmana/ky, čašníka/čky min. 1 rok – pokročilá komunikačná schopnosť – znalosť svojho oboru, flexibilita, šikovnosť a kreativita – schopnosť pohotovo reagovať na nečakané zmeny – dokonalý prehľad o dianí na prevádzke – tovaroznalectvo výhodou – samostatnosť – chuť učiť sa – chuť pracovať v nezávislom kultúrnom centre – anglický jazyk výhodou

Ponúkame:

  • prácu v najväčšom nezávislom kultúrnom centre v strednej Európe.
  • možnosť zažiť veľké množstvo kultúrnych podujatí od koncertov a párty, cez vernisáže, divadelné predstavenia až po workshopy a komunitné akcie.
  • práca v dynamickom prostredí, kde žiaden nový deň, nie je ako ten predtým.
  • možnosť získania rozsiahlych skúsenosti v oblasti gastronómie, vďaka širokému zameraniu Tabačky. Od bežných dní, cez stredné a veľké eventy, firemné akcie, festivaly, gastro eventy, až po akcie pre deti a najmenších alebo rôzne druhy workshopov a vzdelávacích programov.
  • možnosť učiť sa a kariérne rásť.
  • možnosť účastniť sa na školeniach, ochutnávkach a gastro výletoch za tými najlepšími produktami v okolí.
  • zaujímavé platové ohodnotenie: hlavný barman/ka, čašník/čka, pomocný barman/ka, kuchár/ka – minimálna mzda + variabilná zložka – ohodnotený na základe podielu z tržby.

Svoje životopisy s fotografiou zasielajte na:

Bar: peterr.bucko@gmail.com

Viac informácií o pozíciách na osobnom pohovore.

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik