aktuality - 24. júna 2020

Otvárame Art Garden

Otvárame Art Garden

Začiatkom mája sme avizovali rekonštrukciu zadného dvora Tabačky Kulturfabrik na Art Garden, ktorá bude slúžiť návštevníkom a komunitám pôsobiacich v kultúrnom centre. Od tejto informácie uplynul nejaký čas a dnes vám s radosťou oznamujeme, že v piatok otvárame!

Naša nová Art Garden sa po prvýkrát sprístupní verejnosti a pri tejto príležitosti sme si pre vás všetkých pripravili špeciálny program. Počas večera sa môžete tešiť na dobrú hudbu dvojice f/error & mirror (Tabačka Records), špeciálnu záhradnú ponuku na grile a na svoje si prídu aj najmenší, pre ktorých sme si pripravili premietanie večerníčka na plátne letného kina v Art Garden, spoločné čítanie s deťmi a pre deti a chýbať nebude ani cukrová vata. Formou Old school video párty nám predstaví autentický pohľad na nezávislú hudobnú scénu divokých začiatkov 80 tych rokov samotný riaditeľ Tabačky Peter Radkoff. A netreba zabúdať ani na pitný režim, o ktorý sa Tabačka postarala spolu s Kubbo select a to v podobe hneď niekoľkých netradičných barových stageov. Milovníci vína si prídu na svoje na Kaschauer Stage, kde budú môcť ochutnať perlivú novinku z edície Kaschauer. Riadenú ochutnávku výberových seychelských rumov Takamaka a prémiových rumov od obľúbených vyrobcov nájdete spolu s Cuba libre na Rum Stage a v obľúbenom BrewBare nás všetkých bude čakať Martin Lučko z pivovaru JAMA craft brewery

Príďte sa s nami zabaviť a pozrieť sa na to, čo sme pre vás pripravili 🙂

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik