aktuality - 29. júna 2020

Tabačka spúšťa svoj prvý podcast

Tabačka spúšťa svoj prvý podcast

S radosťou vám oznamujeme, že Tabačka predstavuje svoj prvý TBCK podcast! Podcast je určený pre všetkých milovníkov umenia a kultúry, ale aj Tabačky. Prostredníctvom rozhovorov s umelcami, predstaviteľmi kultúrnych inštitúcii, občianskymi aktivistami a pod. sa raz mesačne (vždy posledný štvrtok v mesiaci) môžete započúvať do diskusií na témy súvisiace s aktuálnym dianím v kultúre, alebo Tabačke. 

V prvej epizóde sme sa spolu s Nikolasom Bernáthom pozhovárali o kultúre v špecifickej dobe, ktorú nám nastolili opatrenia súvisiace s  koronavírusom, ale aj o tom, aké to je rozbehnúť vlastný kultúrny projekt v pomerne mladom veku.

TBCK podcast bude dostupný na Apple podcasts, Spotify a na webe Tabačky. Budeme radi, ak si podcast vypočujete a stanete sa jeho odberateľmi. V prípade, že poznáte niekoho zaujímavého z oblasti kultúry, máte nápad na zaujímavú tému, ktorú by ste si v podcaste radi vypočuli, alebo obľúbeného člena tímu Tabačky, napíšte nám na info@tabacka.sk

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik