aktuality - 22. mája 2019

Tabačka volí Európu!

Tabačka volí Európu!

Slovensko je od roku 2004 hrdým členom Európskej únie. S radosťou môžeme konštatovať, že sa oproti minulosti máme lepšie (môžeme slobodne cestovať, vďaka eurofondom rekonštruujeme školy, či nemocnice…). No aj napriek tomu považujeme za nesmierne dôležité apelovať na občanov Slovenskej republiky, aby predišli k volebným urnám a svojim hlasom ovplyvnili naše ďalšie fungovanie v Európskej únii.

 

Už túto sobotu si Slováci vyberu 14 nových poslancov, ktorý budú reprezentovať Slovensko v Európskom parlamente. Záleží nám na tom, byť plnohodnotným členom európskej únie a taktiež si uvedomujeme povinnosti vyplývajúce z demokratického fungovania spoločnosti. Touto cestou Vás vyzývame k účasti na sobotňajších voľbách, ktoré sú pre nás v aktuálnej politickej situácii nesmierne dôležité! Nedovoľme vyhrať popupulistom s lacnými sľubmi, či fašistom s nenávistnou rétorikou. Budeme veľmi vďačný ak toto posolstvo budete šíriť ďalej, medzi svojich blízkych.

 

Viac informácií o eurovoľbách sa dozviete v priložených online novinách: https://zaslusneslovensko.sk/volime-si-europu/?fbclid=IwAR0xth0QBfF_zuouOdSMTKKm2DTbVc6UWTCkW-vNbAQkGf6lbHLLrFzihZU

 

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik