aktuality - 3. júla 2020

Tabačku už len tak neprehliadnete

Tabačku už len tak neprehliadnete

V Tabačke sa už päť rokov snažíme vyriešiť problém s vonkajším označení budovy. Náš pôvodný návrh žiaľ nebol schválený pamiatkovým úradom, čo plne akceptujeme. Začali sme preto hľadať iné, kreatívne riešenie, ktoré by vyriešilo náš problém s označením budovy a zároveň by nedošlo k porušeniu stanoviska Krajského pamiatkového úradu.

Riešenie sme našli v guerilla marketingu, ktorý je v zahraničí veľmi obľúbený. Náš nápad oslovil firmu Lavacom a tak sme sa spoločne pustili do jeho realizácie. Dnes budovu Tabačky Kulturfabrik už len tak neprehliadnete, má totiž nové kreatívne označenie.

Veľká vďaka patrí mestu Košice a DPMK, ktorý nám poskytli stĺpy v ich správe na realizáciu umeleckej inštalácie slúžiacej ako označenie budovy kultúrneho centra Tabačka Kulturfabrik, ale predovšetkým firme Lavacom a obzvlášť Erikovi Rakičovi, bez ktorých by realizácia nebola možná.

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik