O bistre

Bistro Tabačka s barom poskytuje kompletný reštauračný servis. V modernom industriálnom prostredí zabezpečujú aj catering pre podujatia organizované v Tabačke.

V bistre vás ráno privíta vôňa čerstvého domáceho pečiva, moderné jednoduché a chutné obedy Vám dodajú energiu do druhej polovice dňa. Aby sa vám nezunovali, skvelé obedové menu meníme každé tri dni. Po 17:00 h máme aj špeciálne menu.

Bar ponúka širokú škálu kvalitných značkových alkoholických nápojov, pivá, vína, cidery a nealkoholické nápoje od tradičných zahraničných výrobcov, až po domáce, vyrobené na Slovensku alebo priamo u nás. Súčasťou šarmu Bistra Tabačka je mladá posádka, ktorej neformálnosť dáva pocit, že ste doma u priateľov. Bistro a bar Tabačka žijú osobitným životom v letných mesiacoch, keď sa presúvajú na dvor.

U nás si môžete prostredníctvom spoločnosti Emer Servis objednať kreatívny catering podľa vašich predstáv či rozpočtu a doplniť ho nápojmi a servisom z baru. Sme schopní ponúknuť organizovanie a produkciu podujatí rôznej veľkosti, priestorového designu a obsahu: od osláv narodenín pre malú skupinu priateľov až po veľké firemné akcie.

Ak hľadáte priestor na usporiadanie menšej akcie, pozrite si Fabricafe. Zaujme interiérom alternativneho klubu, alebo ako hovoria naši zahraniční hostia, „atmosférou ako v Berlíne“.

Ľudia


Milujeme kvalitné a chutné jedlo, vážime si poctivé lokálne suroviny, ale zároveň nás baví cestovať a spoznávať exotické chute. Radi našim hosťom pripravujeme zážitok z jedla a z daného momentu.

Gastronómia a organizácia akcií je to, čo nám robí radosť, kde sa prejavuje naša kreativita a čo považujeme za naše poslanie. V oblasti gastronómie, cateringu, eventov a hoteliérstva pôsobíme od roku 1995 ako jedna rodina – rodina Lacková.

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik