Ľudia

Správna rada

Peter Radkoff

Peter Radkoff

Predseda

Kamil Weiczen

Kamil Weiczen

Člen

Karol Rohrer

Karol Rohrer

Člen

Zuzana Psotková

Zuzana Psotková

Členka

Tím Tabačky Kulturfabrik

Peter Radkoff

Umelecký riaditeľ

peter@tabacka.sk

Katarina Živanović

Generálna manažérka

katarina@tabacka.sk

Dramaturgia

Daniel Franko

Hudobná dramaturgia

daniel@tabacka.sk

Zuzana Psotková

Divadelná dramaturgia, literatura a rezidencie

zuz@tabacka.sk

Katarína Rampáčková

Tanečná dramaturgia a nový cirkus

kat@tabačka.sk

Karol Rohrer

Diskusie

karol@tabacka.sk

Marko Popović

Filmová dramaturgia

marko@tabacka.sk

Katarina Živanović

Komunitný program a program nových médií

katarina@tabacka.sk

Produkcia a technika

Marko Popović

Hlavný produkčný

marko@tabacka.sk

+421 905 545 986

Barbora Petrová

Produkcia

barbora@tabacka.sk

+421 904 738 641

Slavomír Knapík Matúš Kačmár Adam Slezák Dušan Kopčov

Technici

Promo team

Viera Horniaková

Public relations

viera@tabacka.sk

Filip Kakara

Online marketing

filip@tabacka.sk

Tibor Czitó

Fotograf

Prevádzka a ekonomika

Anna Pogányová

Hlavná účtovnička

ana@tabacka.sk

Patrícia Jacákova

Účtovnička pre Bistro a Bar Tabačka

patricia@tabacka.sk

Ondrej Ujheli

Prevádzka baru

ondrej@tabacka.sk

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik