Ľudia

Správna rada

Peter Radkoff

Peter Radkoff

Predseda

Andrej Harmečko

Andrej Harmečko

Člen

Karol Rohrer

Karol Rohrer

Člen

Katarína Živanovič

Katarína Živanovič

Členka

Tím Tabačky Kulturfabrik

Peter Radkoff

Umelecký riaditeľ

peter@tabacka.sk

Martin Dubéci

Generálny manažér

martin@tabacka.sk

Dramaturgia

Daniel Franko

Hudobný dramaturg

daniel@tabacka.sk

Zuzana Psotková

Dramaturgia performing arts, rezidencie a workshopy

zuz@tabacka.sk

Michal Krendželák / Kelso

Elektronická hudba

kelso@tabacka.sk

Tomáš Straka

Literatúra

straka@tabacka.sk

Samuel Velebný

Kurátor galerijného programu

samuel@tabacka.sk

Produkcia a technika

Zuzana Pitková

Produkcia

zuzci@tabacka.sk

+421 905 545 986

Lesana Sovičová

Produkcia

lesana@tabacka.sk

+421 905 545 986

Phil de Jong Damián Petro Slavomír Knapík

Technická podpora

technika@tabacka.sk

Promo team

Filip Kakara

Head of public relations

filip@tabacka.sk

Barbara Denciová

Public relations

barbara@tabacka.sk

Martin Majdák

Public relations

martin.majdak@tabacka.sk

Gastro team

Radomír Reviľák

Gastro manažér

rado@tabacka.sk

0905 600 988

Bea Tóthová

Bar manažérka

bea@tabacka.sk

Prevádzka a ekonomika

Zuzana Štepánová

Hlavná účtovnička

ekonom@tabacka.sk

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik