Ľudia

Správna rada

Peter Radkoff

Peter Radkoff

Predseda

Kamil Weiczen

Kamil Weiczen

Člen

Karol Rohrer

Karol Rohrer

Člen

Zuzana Psotková

Zuzana Psotková

Členka

Tím Tabačky Kulturfabrik

Peter Radkoff

Umelecký riaditeľ

peter@tabacka.sk

Zuzana Psotková

Generálna manažérka

zuz@tabacka.sk

Dramaturgia

Daniel Franko

Hudobná dramaturgia

daniel@tabacka.sk

Zuzana Psotková

Divadelná dramaturgia, tanečná dramaturgia, nový cirkus a rezidencie

zuz@tabacka.sk

Karol Rohrer

Diskusie

karol@tabacka.sk

Palko Matia a Róbert Rampáček

Filmová dramaturgia

kino@tabacka.sk

Katarina Živanović

Komunitný program

katarina@tabacka.sk

Samuel Velebný

Kurátor galerijného programu

samuel@tabacka.sk

Produkcia a technika

Slavomír Knapík

Produkcia

produkcia@tabacka.sk

+421 905 545 986

Adam Slezák Damián Petro

Technická podpora

Promo team

Filip Kakara

Head of public relations

filip@tabacka.sk

Barbara Denciová

Public relations

barbara@tabacka.sk

Tibor Czitó

Fotograf

Prevádzka a ekonomika

Anna Pogányová

Hlavná účtovnička

anna@tabacka.sk

Patrícia Jacákova

Účtovníctvo + personalistika

patricia@tabacka.sk

Ivan Lemak

Manažér baru

ivo@tabacka.sk

Peter Bucko

Prevádzka baru

peterr.bucko@gmail.com

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik