Priestory

Tabačka je výnimočný kreatívny priestor. Je špecifický svojou štruktúrou a interiérom,ako reprezentant využitia bývalého továrenského priestoru pre umenie, kultúru a kreatívny priemysel, ktorý si udržiava štýl surového industriálneho dizajnu. Princíp multifunkčnosti je sledovaný vo všetkých verejných priestoroch tak, aby boli schopné prispôsobiť sa rôznym potrebám užívateľov.

V našich priestoroch sme hostili nekomerčné podujatia, firemné akcie najrôznejšieho charakteru, či svadby. Okrem prenájmu priestorov je k dispozícii aj celé zázemie Tabačky, od gastra po nahrávacie štúdiá. Máte ideu, ktorú by ste u nás radi realizovali? Ozvite sa nám na rentals@tabacka.sk a určite nájdeme spôsob ako spolupracovať.

Veľká sála

Tento najväčší multifunkčný priestor je hlavným zázemím na tvorbu a prezentáciu súčasného umenia (divadlo, tanec, koncerty, párty, prezentácie, prednášky…)

Fabrik Space

Fabricafe je priestor, v ktorom sa začala písať história dnešnej Tabačky Kuturfabrik. Keďže dostala väčší a zrekonštruovaný priestor, Fabricafe sa stal malou scénou.

Black box

Experimentálná scéna pre perfomatívne umenie Black Box.

Mid box

Mid Box, je multifukčné malé štúdio.

Galéria Tabačka

Galéria je klasickým výstavným priestorom nazývaným aj White Box. Špecifický charakter mu dáva pôvodná architektúra priestoru - okná, podporný stĺp uprostred a relatívne malé dvere.

Kino Tabačka

Kino sa tiež nachádza v multifunkčnom priestore.

Tabačka kreatívny inkubátor

Kreatívny inkubátor poskytuje kancelárske alebo štúdiové priestory rôznych rozmerov, ktoré si prenajímajú rezidenti Tabačky.

Dvor Tabačky

Mnohí návštevníci Tabačky považujú za ohnisko nášho centra práve bistro alebo bar. A každému, pravidelnému návštevníkovi je jasné, že bez svojho dvora by Tabačka nebola tým, čo je.

Nahrávacie štúdio JUST HEAR AUDIO

Just Hear Audio je profesionálne nahrávacie štúdio zamerané na nahrávanie, podcasty, hudobnú produkciu, postprodukciu a zvukový dizajn.

Lovely Food

Lovely Food je malá firma, ktorá s láskou vyrába chutné džemy, sirupy, zaváraniny, kečup a iné dobroty. Medzi ich produktami nájdete aj sušené bylinky, sušené hríby, bylinkové zmesi. Zakladajú si na kvalitnej a poctivej výrobe. Milujú prírodu, poctivé veci.

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik