Dvor Tabačky

Mnohí návštevníci Tabačky považujú za ohnisko nášho centra práve bistro alebo bar. A každému, pravidelnému návštevníkovi je jasné, že bez svojho dvora by Tabačka nebola tým, čo je.

Dvor má tri zdanlivo oddelené časti, takže každý si môže nájsť miesto, ktoré mu najlepšie vyhovuje. Fajčiari a majitelia psov dvor milujú. Môžu si tu dať kávu s cigaretkou, alebo nechať si pri nohách odpočívať svojich štvornohých miláčikov. Dvor Tabačky začína ožívať s prvými teplými dňami; nielenže funguje vonkajšie bistro a bar (strava, občerstvenie,nápoje), ale rozbieha sa aj exteriérový program, počínajúc koncertmi, cez premietanie filmov, až rôzne komunitné programy. Dvor je jedným z najobľúbenejších miest pre mladé páry (aj ich svadobné fotografie), deti ho milujú, pretože tam majú vlastný kútik s horolezeckou stenou a pieskoviskom. Hoci pre program na dvore je top sezónou práve leto, prajú mu aj teplé jesenné mesiace a dokonca aj obdobie vianočných prázdnin v decembri.

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik