Lovely Food

Lovely Food je malá firma, ktorá s láskou vyrába chutné džemy, sirupy, zaváraniny, kečup a iné dobroty. Medzi ich produktami nájdete aj sušené bylinky, sušené hríby, bylinkové zmesi. Zakladajú si na kvalitnej a poctivej výrobe. Milujú prírodu, poctivé veci.

Ľubica Kochanová, grafická dizajnérka, objavila vášeň vo varení, ktoré prepojila so svojou dizajnérskou prácou a vznikla tak značka Lovely Food.

Lovely Food je malá firma, ktorá s láskou vyrába chutné džemy, sirupy, zaváraniny, kečup a iné dobroty. Medzi ich produktami nájdete aj sušené bylinky, sušené hríby, bylinkové zmesi. Zakladajú si na kvalitnej a poctivej výrobe. Milujú prírodu, poctivé veci. Možno aj preto sa rozhodli vstúpiť do segmentu zdravých, chutných a prémiových potravín. Všetko, čo robia, je z čistého ovocia a zeleniny, byliniek či lesných plodov. Do svojich produktov nepridávajú žiadne éčka, konzervanty, dochucovadlá, ani koncentráty. Zdrojom pre ich suroviny sú slovenská príroda a lokálni pestovatelia. Ak ale musia siahnuť po ovocí, ktoré u nás nerastie alebo nie je jeho sezóna, nakupujú iba BIO kvalitu.

 

Kontakt:

Tel.: +421 948 636 642

Email: lubica@lovelywork.sk

Web

Facebook

Instagram

 

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik