AFF 2019: Premietanie – Festival AZYL 2019

Pi 21. júna 2019 / 19:00 - Pi 21. júna 2019 / 23:59

AFF 2019: Premietanie – Festival AZYL 2019
Festival AZYL je medzinárodný online festival 1 a 5-minútových filmov a videoklipov, ktorý dáva začínajúcim filmárom a profesionálom priestor nato, aby odprezentovali svoju filmársku tvorbu najkratšieho formátu. AZYL aj tento rok spolupracuje s medzinárodným filmovým festivalom Art Film Fest Košice 2019 a návštevníci si práve tu budú môcť pozrieť v premiére výber najlepších 1-minútových filmov a 5-minútových filmov a najzaujímavejších videoklipov z nového súťažného ročníka. Následne prebehne vyhlásenie víťazov jednotlivých kategórií aktuálneho ročníka, o ktorých rozhodne medzinárodná porota z krajín V4. Slovensko v nej zastupujú dramaturgička, scenáristka a publicistka Zuzana Gindl-Tatárová a režisér Jonáš Karásek. Tento ročník Festivalu AZYL sa koná aj  vďaka finančnej podpore Audiovizuálneho fondu a Medzinárodného vyšehradského fondu.

• The AZYL Festival is an international online festival of one- and five-minute movies and music videos which provides a creative space for starting filmmakers as well as professionals to present their works in the shortest film formats. This year, AZYL is once again working with Art Film Fest, whose attendees can view the premieres of the best one-minute movies, five-minute movies and the most interesting music videos from this year’s competition, followed by the announcement of the winners of each category, decided by an international jury from the V4 countries. Slovakia is represented by dramaturg, screenwriter and publicist Zuzana Gindl-Tatárová and director Jonáš Karásek. This year’s AZYL Festival was also made possible by the Audiovisual Fund and the International Visegrad Fund.
Vstupenky dostupné na www.artfilmfest.sk
AFF 2019: Premietanie – Festival AZYL 2019

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik