AFF 2019: Workshop AZYL

Po 17. júna 2019 / 10:00 - Pi 21. júna 2019 / 23:59

AFF 2019: Workshop AZYL
Workshop AZYL, plánovaný ako sprievodné podujatie Art Film Festu Košice 2019, je tvorivý a vzdelávací workshop určený pre stredné školy, na ktorom si študenti za asistencie odborných lektorov priamo na festivale vyskúšajú natočenie vlastných krátkych filmov. V priestoroch nezávislého kultúrneho centra Tabačka Kulturfabrik sa študenti stredných škôl oboznámia so základmi scenáristky, réžie, produkcie a strihovej skladby. Počas piatich dní budú účastníci workshopu za pomoci štyroch odborných lektorov vedení k tomu, aby čo najlepšie zrealizovali svoj námet na tému Reklama na festival do 1-minútového filmu. Len pre vopred prihlásených účastníkov.

• Planned as an accompanying event to Art Film Fest Košice 2019, AZYL Workshop is a creative and educational workshop for secondary schools where students, assisted by professional instructors, can try making their own short films. Students will be acquainted with the basics of screenwriting, directing, production and editing composition in the premises of the independent culture centre Tabačka Kulturfabrik. Over the course of five days, the workshop attendees will be guided by four professional instructors on how to best bring their concepts on the theme of “Film Festival Advertisement” to life in a one-minute movie. Only for pre-selected participants.

Vstupenky dostupné na www.artfilmfest.sk

AFF 2019: Workshop AZYL

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik