Annet X (CZ)

Pi 25. novembra 2022 / 21:00 - Pi 25. novembra 2022 / 22:00 Predaj ukončený

Annet X (CZ)

Annet X alias Aneta Charitonová je česká speváčka, producentka, textárka a raperka. Prvé texty začala písať už ako malé dieťa. Jej prvý singel Taktomabyt s Benom Cristovaom a debutový album Až budu velká, chci být Aneta Charitonova z roku 2020 zožal pozitívne reakcie u kritikov. Sebavedomie, ktoré z 15-trackovej zbierky dýcha, je opreté o precízne inštrumentálne kompozície a hutné beaty. Zvuk zoširoka presahujúci jeden žáner režíroval vyhľadávaný producent Radimo s kapelou Champion Sound a táto spolupráca sa, ako sa zdá, stala osudnou. Annet X reflektuje pohyb sveta vôkol seba – skrz osobité frázovanie a jazykovú inkluzivitu.K albumu sa viaže aj stretnutie s kameramankou Veronikou Donutkovou, ktorá dala vzniknúť tomuto dokonalému tvorivému tímu. V období karantén, tak vznikol krásny koncepčný album, ktorý si budete mocť vypočuť naživo v Tabačke Kulturfabrik. 

Vstup: 8€ / 10€ / Veľká sála

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Liveurope: prvá celoeurópska iniciatíva na podporu koncertných venues v ich úsilí o propagáciu začínajúcich európskych umelcov.

Projekt Liveurope je spolufinancovaný programom Európskej únie Kreatívna Európa

Annet X (CZ)

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik