Anténa: Mestská kultúrna politika

Št 08. septembra 2016 / 19:00 - Št 08. septembra 2016 / 23:59

Anténa: Mestská kultúrna politika

8.9. (štv) o 19:00 vo Fabricafe (Tabačka Kulturfabrik)

V rámci septembrového stretnutia siete Anténa prebehne panelová diskusia o lokálnej kultúrnej politike a jej praxi na Slovensku. Akým spôsobom sa vytvára, ako funguje a stimuluje dostatočne kultúrnych operátorov? Aké sú skúsenosti z rôznych slovenských miest? Existuje dialóg medzi odbornou verejnosťou a politikmi?

Viac o programe a diskutujúcich čoskoro.

Anténa je sieť kultúrnych centier a organizácií, ktoré pôsobia v oblasti nezávislého súčasného umenia a kultúry na Slovensku. Anténa sa snaží zastupovať nezávislé kultúrne centrá v komunikácii s orgánmi štátnej správy a samosprávy, zlepšiť ich postavenie v systéme kultúrnej politiky a prispieť k vytvoreniu profesionálnych podmienok pre fungovanie.

Anténa má v súčasnosti 15 členov – A4 – Priestor súčasnej kultúry / Bratislava, Tabačka Kulturfabrik / Košice, Klub Lúč / Trenčín, NA PERÓNE / Košice, Divadlo Pôtoň / Bátovce, Záhrada – Centrum nezávislej kultúry / Banská Bystrica, Stanica Žilina-Záriečie / Žilina, Divadlo z Pasáže / Banská Bystrica, Banská St a nica / Banská Štiavnica, KC Dunaj / Bratislava, Nástupište 1 – 12 / Topoľčany, Hidepark / Nitra, PERIFÉRNE CENTRÁ / Dúbravica, OZ Publikum.sk / Trnava, Projekt bunka / Nitra

Anténa: Mestská kultúrna politika

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik