Art & Tech Night

Pi 23. novembra 2018 / 19:00 - Pi 23. novembra 2018 / 23:59 Predaj ukončený

Art & Tech Night
SK//

19:00 | Memory House (IL/BE/SK): Dis-ease

Spolupráca Ofera Smilanského, Jamie Lee a Stanislava Dobáka. Experimentovanie s nositeľnou technológiou The Xth Sense™  vytvorenou Marcom Donnarummaom. Tanečné predstavenie prepája pohyb tela, zvuk a svetlo.

21:00 |Ofer Smilansky (IL): Beastly Tears
Audiovizuálna live performancia je postavená na kontrastnej estetike zvuku a minimalistického svetelného dizajnu. Výsledok vytvára napätie, ktoré dopĺňa Oferova silne charizmatická prítomnosť na pódiu.
22:00 | DJs Night
Line-up čoskoro

Zľava pre študentov 50% (pri nákupe je potrebné aktivovať Promo kód „Student discount“)

Máte záujem o viac eventov? Kúpte si zvýhodnený Festival Pass!

Viac informácii na www.atdays.sk

Festival Art & Tech Days 2018 z verejných zdrojov podporili Fond na podporu umenia, Visit Košice a Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky. Projekt je spolufinancovaný vládami Česka, Maďarska, Poľska a Slovenska prostredníctvom Medzinárodného vyšhradského fondu. Poslaním fondu je podporovať udržateľnú regionálnu spoluprácu v strednej Európe.

—————————————————————

EN//

7pm | Memory House (BE/SK): Dis-ease
A collaboration between Ofer Smilansky, Jamie Lee and Stanislav Dobak. Experimenting with the Xth Sense a wearable technology created by Marco Donnarumma the performance is interlinked by a triangular structure of body, sound and light. 
9pm | Ofer Smilansky (IL): Beastly Tears
Live audio-visual performance with contrasting aesthetics of granular, rhythmic and complex sound accompanied by sharp monochromatic, minimalist geometric shapes building up a tension embodied by Ofer’s charismatic presence on stage.
10pm | DJs Night
Line-up coming soon

Student discount 50% (activate the Promo code „Student discount“ when purchasing the tickets)

Attending more events? Get the Festival pass!

Find more info at www.atdays.sk/en/

Festival Art & Tech Days 2018 has been supported using public funding by Slovak Arts Council, Visit Košice and Ministry of Construction of the Slovak Republic. The project is co-financed by the Governments of Czechia, Hungary, Poland and Slovakia through Visegrad Grants from International Visegrad Fund. The mission of the fund is to advance ideas for sustainable regional cooperation in Central Europe.

Art & Tech Night

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik