ZRUŠENÉ: Ben Caplan (CAN)

Ut 30. novembra 2021 / 20:00 - Ut 30. novembra 2021 / 23:59 Predaj ukončený

ZRUŠENÉ: Ben Caplan (CAN)

Charizmatický zaklínač a senzačný pianista. Šialenec a seriózny básnik. Vybrnkávač jemných akordov a milovník ohnutých, polámaných melódií. Ben Caplan nie je jednotvárny! Keď vydal svoj druhý album, poznali ho vo viac ako deasiatke krajín od Austrálie po Európu i naprieč Severnou Amerikou. Žiadne prekvapenie.

Caplan je jednoducho nezabudnuteľný – s jeho obrovskou bradou a nepoddajnou hrivou je vizuálne ohromujúci a foneticky veľmi presvedčivý. Jeho tóny s drsnou štruktúrou sa prerezávajú cez preplnené haly, jeho obrovský hlas reve silnejšie ako chrapľavé davy. Mikrofón vyzerá skoro zbytočne, ale zdanie klame. Keď raz upúta Vašu pozornosť, Caplan si môže pohmkávať hladko ako pohár single malt whisky, vlievajúce krásu do tvrdého sveta.

Ben Caplan je inšpirovaný východoeurópskymi a židovskými folkovými tradíciami. Mixuje staré hudobné cítenie so svojou vlastnou dušou, priamo z jeho chlaptého srdca.

Vstup: 10€ (predpredaj) / 12€ (na mieste) / Fabrik Space

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

ENGLISH VERSION

Ben Caplan is both the roar of the hurricane and the eye of the storm. He has an uncanny ability to channel both wild abandon and quiet introspection. Ben released his first studio album in 2011, and has spent the last ten years recording music and performing to ever growing audiences in music clubs and theatres around the world. For the ten year anniversary of his first release, Caplan has recorded a retrospective collection of stripped back re-interpretations of songs from across his catalogue. The album, entitled Recollection, will be released in October of 2021 followed by an extensive European and Canadian tour.

Entry: 10€ (presale) / 12€ (doors) / Fabrik Space

ZRUŠENÉ: Ben Caplan (CAN)

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik