Bert & Friends (CZ)

So 30. októbra 2021 / 20:00 - So 30. októbra 2021 / 23:59 Predaj ukončený

Bert & Friends (CZ)

Popová senzácia zaobalená v snovej retro atmosfére, synthových melódiách a láskavých popevkoch. Extravagantné a neustále meniace sa. Množstvo farieb a množstvo radosti. Na scénu vstúpili singlami, ktoré už v súčasnosti nabrali takmer kultový charakter a ktoré do českého popového rybníčku prinášajú závan excentricity, ktorý tu dlho chýbal. V súčasnosti majú za sebou dve EP – Supr a Panna a Netvor. V 2019 boli nominovaní na Cenu Anděl ako Objav roku, v 2021 Anděla vyhrali za videoklip Piš mi básně. Na čele projektu stojí Albert Romanutti, ktorého autorský rukopis nezaprie vyštudovaného skladateľa, ale tiež niekoho, kto chce robiť veci inak a po novom.

Tento projekt podporilo Mesto Košice.

Vstup: 6€ predpredaj / 8€ na mieste / Fabrik Space

 

English version

Pop sensation wrapped in a dreamy retro atmosphere, synth melodies and loving songs. Extravagant and constantly changing. Lots of colors and lots of joy. They entered the scene with singles, which have already taken on an almost cult character and which bring a breath of eccentricity to the Czech pop, which has been missing here for a long time. They currently have two EPs behind them – Supr and Virgo and Monster. In 2019 they were nominated for the Angel Award as the Discovery of the Year, in 2021 they won the Angel Award for the video clip “Piš mi básně”. The project is led by Albert Romanutti, whose author’s manuscript does not deny the studied composer, but also someone who wants to do things differently and in a new way.

Projekt FABRIK SPACE – otvorená zóna pre komunity a občiansku participáciu je podporený z programu ACF – Slovakia, ktorý je financovaný z Finančného mechanizmu EHP 2014-2021. Správcom programu je Nadácia Ekopolis v partnerstve s Nadáciou otvorenej spoločnosti Bratislava a Karpatskou nadáciou.

Bert & Friends (CZ)

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik