Biela noc Košice 2019 Afterparty

So 05. októbra 2019 / 22:00 - So 05. októbra 2019 / 23:59

Biela noc Košice 2019 Afterparty

Už tradične zakončíme Bielu noc v priestoroch obľúbenej Tabačky. Opäť sa môžete tešiť na zaujímavých hostí a plný parket do skorého rána. 

Headlinerom Afterparty bude skvelý anglický producent HALOGENIX, ktorý sa vypracoval medzi špičku súčasného DnB, a svoje právoplatné miesto každým releasom potvrdzuje stále viac.  Viac info o programe na www.bielanoc.sk

https://www.youtube.com/watch?v=9svDvyNVEXE
https://soundcloud.com/halogenix

PARADISO RHYTHM

Domáci producent a DJ, ktorého hudba sa pravidelne dostáva ďaleko ďaleko za hranice Slovenska. Svoje najnovšie EP Dig deeper into yer dreams vol.1 vydal na svojom labeli House of Unity, no jeho treky nájdete aj na legendárnych labeloch ako Wolf Music či Petrolé. V minulom roku vydal svoj prvý vinyl pod hlavičkou HoU, ktorý mu priniesol nomináciu na Radiohead awards za elektronickú nahrávku roka. Dávid svoj zvuk neustále vylepšuje a po dlhšej producentskej pauze budete môcť ako jedny z prvých počuť jeho najnovšie unreleased pecky, ktoré sú o čosi rýchlejšie ako obvykle.

https://soundcloud.com/paradisorhythm

U|N|KNOW|N|

Môžeme ho považovať za nové meno na našej malej košickej elektronickej scéne, avšak dobrý prehľad v hudobných žánroch a schopnosť selektovať tie správne tracky z neho robia DJ-a a človeka, ktorého proste treba začať sledovať. Každým svojim setom šperkuje svoj zvuk a radí sa určite medzi to lepšie, čo Košice ponúkajú.

https://soundcloud.com/unknxnwn

FAQ & WUSS

Organizátori a zároveň rezidenti prešovského festivalu Breathe a klubovej noci Faded, bratia Rado a Matej a.k.a Faq a Wuss, otvoria svojim trojhodinovým b2b setom afterku Bielej noci v priestore Kulturfabrik. Techno, acid a klubový house sa hodia zväčša na peaktime, no čo keby sme v tomto prípade spomenutými žanrami začali?

https://soundcloud.com/faqfaq
https://soundcloud.com/wus-s

Majkl Kelso

Rezidentný dj Tabačky Kulturfabrik ktorý stojí za sériou párties Stredávka, klubovkami Drumophone a Liquidity. Patrí k málo djom ktorý ešte stále zo sebou na hranie ťahá kufor platní. Hráva ‚inteligentný‘ drum&bass a bass muzik čo sa skvele hodí ako support pre Halogenixa.

https://soundcloud.com/michael-kelso

a ďalší……..

Vstup: 6€ (lístok na afterparty nie je súčasťou BN passu) / Veľká sála / Fabricafe

Biela noc Košice 2019 Afterparty

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik