Blšák / Flea Market

So 07. mája 2016 / 14:00 - So 07. mája 2016 / 18:00

Blšák / Flea Market

Ak sa aj Vám krúti hlava nad množstvom vecí, ktoré sa Vám v domácnosti nazbierali a túžite prevetrať svoje šatníky, knižnice, obývačky, kuchyne či zbierky platní alebo motýľov, tak neváhajte a zúčastnite sa nášho “blšáku”. Môžete tu predávať, darovať či vymieňať všetky pekné a dôležité veci a odniesť si domov na výmenu zas niečo staro-nové. Stačí, ak si prinesiete so sebou deky a rozložíte si svoj “blší stánok”. O priestor a atmosféru sa postaráme my!

ENG
If you have a headache from all those things gathered in your households, and if you would like to bring a fresh air into your closets, libraries, living rooms, kitchens or into your collections of LPs or butterflies, do not hesitate and be part of our flea market. Here you can sell, donate or barter any of those lovely things and in exchange, you can take home a brand new antiquity. Just bring a blanket and spread your „flea stall“. The space and the atmosphere are up to us!

Blšák / Flea Market

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik