Cat’s Paw: Medzinárodné stretnutie

Ne 19. januára 2020 / 10:00 - Ut 21. januára 2020 / 23:59

Cat’s Paw: Medzinárodné stretnutie
Po minuloročnej úspešnej edícii Cat’s Paw sa v januári opäť v Tabačke zíde medzinárodná skupina vzdušných akrobatiek, ktoré spája spoločná téma geografickej i ideovej izolácie, a otázky týkajúce sa procesov a metodológií ich tvorby v individuálnom domovskom prostredí, hľadanie pojítok vzájomnej podpory, a záujem spísania spoločného kreatívneho manifesta pre rok 2020. 
Cat’s Paw je experimentálny Aerial Dance Meeting, prvý a jediný svojho druhu na Slovensku. Akrobatky sa počas týždňa budú venovať sólovej i skupinovej práci, workshopom, diskusiám, práci v tichu a samote, ako i v kolektíve, a rôznym iným metodologickým aktivitám. Tento rok je stretnutie zamerané špecificky na prácu na vertikálnom akrobatickom náčiní (silks & rope). Počas stretnutia taktiež skupina otvorí verejnosti priestor vo forme tzv. “open door”, kde budete mať možnosť incognito a pasívne nahliadnuť do vnútra procesu a práce skupiny.
Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia
Cat’s Paw: Medzinárodné stretnutie

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik