DanceFabrik pre deti a rodičov

Ne 16. decembra 2018 / 16:00 - Ne 16. decembra 2018 / 20:00

DanceFabrik pre deti a rodičov
V jednoduchosti je krása, áno aj v tanci je jej veľa. Príďte na pohybový workshop, z ktorého budete odchádzať pekní, teda takí, akí ste. Podstatná je radosť z pohybu, nie dokonalá estetická forma.

Základom workshopu budú pohybové úlohy a hry zamerané na prirodzený prejav, rozvoj predstavivosti, vnímanie vlastného tela a priestoru. Budeme sa hýbať, zrkadliť sa, ale aj tvarovať a spoločne vytvárať tanečnú choreografiu. Pôjde o prácu s dynamikou, rytmom, či dotykom. Dancefabrik pre deti a rodičov prináša  najmä tvorivosť v tanci a podporu vzťahu medzi dieťaťom a rodičom.

Odporúčaný vek detí: 4 až 10 rokov. Je vhodné si priniesť pohodlné oblečenie na prezlečenie a prezúvky. Starí rodičia sú tiež vítaní. Predošlé tanečné skúsenosti nie sú potrebné. Lektorkami, alebo skôr sprievodkyňami workshopom, budú Miška Sabolová a Viktória Birošová z PST – Priestoru Súčasného Tanca.
 
DanceFabrik sú pohybové laboratória organizované spoločnou iniciatívou PST-Priestoru Súčasného Tanca a Tabačky Kulturfabik.
PST – Priestor Súčasného tanca je iniciatíva na podporu profesného rozvoja tanečných interprétov, choreografov, pedagógov, študentov – ľudí, ktorí žijú, sa živia, pôsobia a tvoria v oblasti súčasného tanečného umenia. Cieľom je formou Sharing tréningov, tvorivých laboratórií, rezidencií, medzinárodných workshopov a tvorbou predstavení podporiť súčasný tanec  v meste Košice.

Vstup: dieťa 2,50€/dospelí zdarma / BlackBox
DanceFabrik pre deti a rodičov

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik