David Kollár: Crime on the Bunny

Ut 12. októbra 2021 / 20:00 - Ut 12. októbra 2021 / 23:59 Predaj ukončený

David Kollár: Crime on the Bunny

Smršť rockovej, punkovej a elektronickej hudby obohatenej o video projekciu slovenského VJa Zdena Hlinku. Crime on the Bunny je temno groteskný projekt slovenského gitaristu, ktorý vznikol počas Lockdownu. Je súčasťou dvoj albumu 10 Poems for ronroco a Crime on The Bunny. Nahrávka vznikla na diaľku a spolupracoval na nej s Patom Mastelottom z King Crimson a Arve Henriksenom.

David Kollár pôsobí na slovenskej hudobnej scéne viac ako desaťročie. Je známy nielen ako vynikjaúci gitarista, ale aj ako oceňovaný skladateľ. V apríli 2017 ho Slovenská filmová a televízna akadémia nominovala na národnú cenu Slnko v sieti za najlepšiu hudbu roku 2016 k filmu Stanko (2016). Kollár spolu so skladateľom Miroslavom Tóthom tvorili hudbu pre dokumentárny film z cyklu o slovenských

fotografoch Tibor Huszár – Návrat späť (2012). Podpísal sa aj pod hudbu pre film Comeback (2014) či Cooltúra (2016) a mnohé ďalšie filmy.

Vstup: 3€ predpredaj / 5€ na mieste / Fabrik Space

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Projekt FABRIK SPACE – otvorená zóna pre komunity a občiansku participáciu je podporený z programu ACF – Slovakia, ktorý je financovaný z Finančného mechanizmu EHP 2014-2021. Správcom programu je Nadácia Ekopolis v partnerstve s Nadáciou otvorenej spoločnosti Bratislava a Karpatskou nadáciou.

David Kollár: Crime on the Bunny

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik