Detské predstavenie nového cirkusu: GRETEL

So 28. mája 2022 / 11:00 - So 28. mája 2022 / 15:00 Predaj ukončený

Detské predstavenie nového cirkusu: GRETEL

Prázdna scéna. Štvorec. Niekoľko malých predmetov – podnos, čajník, anglický trávnik, nočný stolík. A potom Fritz a Oscar, roztomilí a tichí spolubývajúci. Gretel sa pohybuje vo svojom mikrokozme malých vecí. Je bezduchá a prísna, chaotická a stále veľmi opatrná, aby sa všetko držalo jej bizarnej logiky. Všetko je mimo dosahu a na svojom mieste. Potom sa zrazu stane katastrofa. Čo je domov? Kto sme? S bezprostrednosťou rozprávania kráča GRETEL sama po cestách existencie, medzi súčasným cirkusom, tancom a manipuláciou s predmetmi. Radostná hymna na tvrdohlavosť a vytrvalosť, oslava migrácie a potreby znovuobjavenia sa, keď sa všetko zrúti. Delikátna a hlboká úvaha o tom, kto ide a kto zostane a o tom, ako vždy odolávať. Aj keď sa všetko zrúti.

Dĺžka predstavenia: 50 minút
Odporúčaný vek: od 5 rokov

Deti do 4 rokov vstup zdarma

Viac info: https://www.movefest.sk/gretel.

Podujatie je súčasťou 5. ročníka medzinárodného festivalu súčasného tanca, nového cirkusu a fyzického divadla Move Fest Košice, ktorý z verejných zdrojov Fond na podporu umenia a podporilo ho aj Mesto Košice a Creative Industry Košice. 

Viac info: www.movefest.sk.

 

Detské predstavenie nového cirkusu: GRETEL

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik