Diskusia: Sú tresty za marihuanu príliš vysoké?

Št 24. júna 2021 / 18:00 - Št 24. júna 2021 / 22:00

Diskusia: Sú tresty za marihuanu príliš vysoké?

Naše aktivity môžete podporiť dobrovoľným vstupným zaslaným na transparentný účet veríme, že nám to pomôže sa opäť vidieť, hneď ako to bude možné. Viac informácii nájdete TU.

Dnes už celé Slovensko pozná príbeh Roba, mladého Košičana, ktorému hrozí 12,5 roka za mrežami kvôli držaniu malého množstva marihuany. Robo však nie je ani zďaleka jediný, ktorého sa prísna slovenská legislatíva týka. Podobných prípadov je na Slovensku mnoho. Sú tresty za marihuanu príliš vysoké? Mali by byť nižšie? Mala by marihuana byť dekriminalizovaná? Na tieto, i ďalšie otázky budeme diskutovať s rodičmi Roba a aktivistami za zmenu legislatívy na Slovensku.

Hostia: Rado Kulín, Magdaléna Kulínová, Erik Šille, Michal “Yaksha” Novotný

Moderuje: Ján Gálik

Projekt FABRIK SPACE – otvorená zóna pre komunity a občiansku participáciu je podporený z programu ACF – Slovakia, ktorý je financovaný z Finančného mechanizmu EHP 2014-2021. Správcom programu je Nadácia Ekopolis v partnerstve s Nadáciou otvorenej spoločnosti Bratislava a Karpatskou nadáciou.

Diskusia: Sú tresty za marihuanu príliš vysoké?

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik