Drumphone w/ Wingz (AT)

Pi 10. júna 2022 / 20:00 - So 11. júna 2022 / 04:00 Predaj ukončený

Drumphone w/ Wingz (AT)

V júni prestriedame sériu soulfull / deep nocí Liquidity aby sme pokryli dopyt po silnom rave zážitku. Nesieme hostí ktorých produkcia šlape bomby. Z rakúska priletí Wingz (Overview Rec.), určite sa teš aj na domácich Notequal Music, prešovského d&b guru Dualla a naších Kelsa a Galamatku.

Wingz (AT)

Wingz je pre mnohých milovníkov deep drum&bass-u známe meno, so svojim charakteristickým techy minimal soundom je súčasťou Overview Music z anglického Brightonu, ktorý bez pochýb patrí medzi najprogresívnejšie lable súčasnej DnB scény. Precízne vyladené bassové linky testujúce možnosti soundsystému, v ktorých si pohodlne šantia čistučké ale lepkavé groovy, aj takto sa dá opísať čo môžeme od tohto zvukového mága očakávať. Markus Kocar a.k.a. Wingz vyrába vo svojej hudobnej produkcii nielen našľapané clubové bangre, v jeho trackoch sa dá nájsť oveľa viac, dá sa do nich započúvať a objavovať ten hlboký zvukový vesmír v ktorom boli vytvorené. Dôkazom toho, že nás čaká kvalitný hudobný zážitok je aj tohtoročný Wingz-ov release na Overview NEGATIVE SPACE / ANALOGUE DREAMS, či minuloročná Affection EP kde Markus potvrdil, že aj do technologicky najvyspelejšej hudby stále patrí emócia. 

Lineup:

Wingz (AT)

Notequal Music

Duall

Kelsooo

Galamatka

 

Vstup: 7€ / Fabrik Space

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Drumphone w/ Wingz (AT)

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik