East.West.Lingo

Pi 16. augusta 2019 / 18:30 - Pi 16. augusta 2019 / 22:30

East.West.Lingo
Dva súbory nachádzajúce sa niekde medzi hudbou, elektronickými zvukmi a
poéziou. POETIC ELECTRIC z Košíc sa stretne s DIE KULTURTECHNIKEROM zo sesterského mesta Wuppertal / Nemecko – v spoločnom projekte vo vzdialenosti 1419km.

Dvaja starší básnici vo svojich najlepších rokoch sedia v lacnom “24hodinovom.Lingo.Bistro”, obklopení medzinárodným elektrickým ambientným zoskupením. Básnici reflektujú situáciu vo fragmentoch medzinárodného jazyka- navzájom sa rozprávajú v „globálnom žargóne“: zbierka slov medzi angličtinou, slovenčinou a iných jazykoch, ktoré našli na celom svete (aj doma). Je to úžasné dívať sa, ako funguje svetový žargón – a tak bude elektrický barman ponúkať nápoje pre básnikov Dalimira Stana a Ralfa Theniora, a kapela bude vždy hrať svoje ambientné groovy, plné
farebných, šumivých a jazzových fusion zvukov. A možno sa objaví aj prekvapujúci hosť – nemiestna osoba – sa pokúša vstúpiť na scénu East.West.Lingo , samozrejme bez povolenia.

Vstup: voľný / Dvor
East.West.Lingo

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik