Fallgrapp (SK)

Pi 20. mája 2022 / 20:30 - Pi 20. mája 2022 / 22:00 Predaj ukončený

Fallgrapp (SK)

Fallgrapp je slovenské hudobné zoskupenie podmanivo spájajúce elektroniku s akustickými nástrojmi, sláčikovým triom a ženským vokálom. Žánrovo sa pohybuje na pomedzí štýlov ako organická elektronika, downtempo, trip hop a alternatívny pop.

 

Fallgrapp sa počas svojej existencie objavili na viacerých prestížnych festivaloch doma i v zahraničí, vrátane showcasového festivalu Eurosonic Noorderslag v Holandsku alebo ako predkapela známeho producenta a hudobníka Bonoba. Piesne Fallgrapp a tvorba autora Juraja Líšku sa objavili tiež v seriáloch, celovečernom filme, či reklamných kampaniach. Doterajšie albumy skupiny patria k skvostom slovenskej hudobnej scény.

 

Aktuálny album Ostrov (2020) ponúka ešte bohatší mix štýlov – od pomalších intímnych piesní, cez skladby s rapovými slohami a silnými popovými refrénmi až po tanečnejšiu produkciu a je doposiaľ najviac vyzretým dielom formácie

 

Vstup: 10€ predpredaj / 12€ na mieste

Fallgrapp (SK)

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik