Future gate sci-fi festival: Sputnik

So 19. marca 2022 / 20:00 - So 19. marca 2022 / 22:00 Predaj ukončený

Future gate sci-fi festival: Sputnik

r. Jegor Abramenko, Rusko, 2020, 113 min

Mladá vedkyňa kývne na účasť v tajnom vládnom projekte. To ale netuší, že súčasťou jej práce bude pozorovať mimozemského parazita, ktorý každú noc opúšťa telo hostiteľa.

Tak trochu Votrelec po rusky na pozadí poslednej fázy studenej vojny. V temnom sci-fi horore Jegora Abramenka sa mladá lekárka (hrá ju Oksana Akinšina) v snahe oživiť svoju umierajúcu kariéru dostane k prísne tajnému vládnemu projektu: má vyšetriť a pozorovať kozmonauta Konstantina (Pyotr Fjodorov), ktorý si z vesmírnej misie priviezol nepríjemného parazita. Ten navyše každú noc z mužovho tela vylieza a necháva za sebou poriadne slizkú, krvavú spúšť. A zatiaľ čo lekárka chce hlavne zachrániť ľudský život, jej zamestnávatelia majú s agresívnou mimozemskou bytosťou vlastné plány.

NOVINKA

Kino Snack Bundle

Vyskúšajte výhodný gastro balíček k lístku do kina. Gastro kinošpeciál z dielne Taste and Share v praktickom balíčku spolu s nápojom (pivo, víno, nealko) z nášho baru podľa vašej voľby.

Tento týždeň si pre vás kuchyňa pripravila stripsy, cibuľové krúžky s hranolkami a domácimi omáčkami. (Pre vegetariánov s našou výbornou tempurou). Alergény: 1,3,7

—-

Jedlo si vyzdvihnite v Taste and Share, vo veľkej Tabačke. Odporúčame prísť aspoň pätnásť minút pred premietaním.

Vstup: 4€ / 3€ (študenti, ZŤP, dôchodcovia, filmový klub) /  10€ (Kino Snack Bundle = vstupenka s jedlom a nápojom) / Kino Tabačka

Future gate sci-fi festival: Sputnik

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik