Fvck_Kvlt, Dušan Vlk / Support: Dude The Wolf

Št 23. júna 2022 / 21:00 - Št 23. júna 2022 / 23:00 Predaj ukončený

Fvck_Kvlt, Dušan Vlk / Support: Dude The Wolf

Fvck_Kvlt je sólový trapový projekt Denisa z trnavskej punkovej kapely The Wilderness. Je súčasťou zoskupenia KVLT CREW, ktorej členmi sú aj Edúv Syn, DJ Kabal alias Žakhéles, Paris, Inšpektor Nádej a Crystalyne. Debut Kvlt Teachings a s ním aj nástup na scénu prišiel koncom roka 2019. Nasledovalo niekolko singlov, mixtejpov, koncertov, spoluprác s viac aj menej známymi menami a rok 2020 zavŕšil dovtedy najvýraznejší druhý album Zabijem sa!, ktorý bol aj nominovaný na viacero cien vrátane Radio Head Awards – Album roka / Cena kritikov. 

Dušan Vlk, prešovské knieža slovenského undergroundu, ktorého meno sa často skloňuje pri temnejších skladbách, často s protestným podtónom a bez strachu z vyjadrenia tých najhlbších emócií. V roku 2021 vydal album ASTHMABOY.

Support by: Dude the Wolf

Mladá no životom ošľahaná tvár odchovaná na košických underground venues. Trapový zvuk ubitý industriálno-noiseovými prvkami poslucháčovi zabezbečí nepokojnú jazdu skrz všetky strasti citlivých jedincov v necitlivej spoločnosti. Satira,smútok a ešte raz smútok. Držte si klobouky, svět jede z kopce.

 

Vstup: 5€ predpredaj / 7€ na mieste / Fabrik Space

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Fvck_Kvlt, Dušan Vlk / Support: Dude The Wolf

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik