ZRUŠENÉ Katarzia: Celibát tour

Pi 13. novembra 2020 / 20:30 - Pi 13. novembra 2020 / 23:59 Predaj ukončený

ZRUŠENÉ Katarzia: Celibát tour
Po dvoch rokoch prichádza Katarzia s novým albumom Celibát, ktorý oficiálne vyšiel 17. apríla.

Katarzia v priebehu tvorby nového albumu na prahu tridsiatky dozrela ako žena aj ako umelkyňa. Zdôveruje sa so svojimi pochybnosťami, hľadá cestu k vnútornému pokoju, zdravým medziľudským vzťahom a dospela k záveru, že aj celibát môže byť niekedy riešením. „Samota mi nevadí, ani celibát tela. O lásku neprosím, nie som osamelá. „Nehanbím sa byť silná, nehanbím sa byť slabá, taká som. Nehanbím sa nahlas smiať, nehanbím sa plakať,“ spieva Katarzia v skladbe, ktorá otvára štvrtý album Celibát.
Album nahrávala v spolupráci s producentom Jonatanom Pastirčákom (Pjoni/Isama Zing), ktorý na skladbách pracoval niekoľko mesiacov. „Celibát“ elektronicky posunul do najvyšších poschodí súčasného popu a zaslúžil sa o svetový zvuk nahrávky. Katarzia okrem neho oslovila aj Aid Kida, ktorý svojím sluchom a produkčnými detailmi prispel k skladbám V noci, Posledný tanec, Samota mi nevadí a Hoří i voda, a oslovila tiež trio producentov, ktorí každý po svojom uchopili jednu vybranú skladbu: Olivera Torra (Drag Queen), LVCIFERa (Fairies) a losangeleského producenta Alexandra Vincenta (Zostalo mi po tebe prázdno). 

Vstup: 12€ / 15€

ZRUŠENÉ Katarzia: Celibát tour

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik