Ke-inak: Mesto ako botanická záhrada

St 26. mája 2021 / 18:30 - St 26. mája 2021 / 22:30

Ke-inak: Mesto ako botanická záhrada

Naše aktivity môžete podporiť dobrovoľným vstupným zaslaným na transparentný účet alebo 2% z vašich daní, veríme, že nám to pomôže sa opäť vidieť, hneď ako to bude možné. Viac informácii nájdete TU.

 

Cítite sa na prechádzke v lese príjemne? Radi si doprajete oddych v parku či záhrade? Vyčerpáva Vás pohyb na rušnej ulici v meste uprostred leta?  Ak si myslíte, že príroda a mesto sú dva nezlučiteľné svety, prijmite pozvanie na diskusiu o koncepte zeleného mesta, kde sa spolu s europoslancom Martinom Hojsíkom budeme rozprávať o trvalo udržateľnom mestskom prostredí, kde doprava, oddych, práca a bývanie nespôsobujú kolaps ekosystému.

Hosť: Martin Hojsík (EÚ poslanec)

Moderuje: Filip Gaál

Debata bude prístupná aj na facebookovej stránke Tabačky prostredníctvom LIVE streamu.

Projekt FABRIK SPACE – otvorená zóna pre komunity a občiansku participáciu je podporený z programu ACF – Slovakia, ktorý je financovaný z Finančného mechanizmu EHP 2014-2021. Správcom programu je Nadácia Ekopolis v partnerstve s Nadáciou otvorenej spoločnosti Bratislava a Karpatskou nadáciou.

Ke-inak: Mesto ako botanická záhrada

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik