Ke-inak: Na bicykli ďalej zájdeš

St 28. apríla 2021 / 18:00 - St 28. apríla 2021 / 22:00

Ke-inak: Na bicykli ďalej zájdeš

Naše aktivity môžete podporiť dobrovoľným vstupným zaslaným na transparentný účet alebo 2% z vašich daní, veríme, že nám to pomôže sa opäť vidieť, hneď ako to bude možné. Viac informácii nájdete TU.

Ktorý dopravný prostriedok používajú obyvatelia Košíc najčastejšie? Viete si predstaviť mesto bez áut a viete aká je ekologická doprava? Ak Vás zaujímajú odpovede na tieto otázky, prijmite pozvanie na diskusiu, v ktorej si povieme viac o tom ako by mohol vyzerať každodenný pohyb obyvateľov mesta v trvalo udržateľnom prostredí. Naším hosťom bude tentokrát Adrián Chreň, ktorý sa v rámci činnosti Cyklokoalície Košice usiluje o zlepšenie podmienok pre cyklodopravu v Košiciach a okolí.

Moderuje: Filip Gaál

Debata bude prístupná aj na facebookovej stránke Tabačky prostredníctvom LIVE streamu.

Projekt FABRIK SPACE – otvorená zóna pre komunity a občiansku participáciu je podporený z programu ACF – Slovakia, ktorý je financovaný z Finančného mechanizmu EHP 2014-2021. Správcom programu je Nadácia Ekopolis v partnerstve s Nadáciou otvorenej spoločnosti Bratislava a Karpatskou nadáciou.

Ke-inak: Na bicykli ďalej zájdeš

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik