Kinsfolk & Papyllon

So 02. decembra 2017 / 20:00 - So 02. decembra 2017 / 23:59 Predaj ukončený

Kinsfolk & Papyllon

Kinsfolk

Slovenské duo Kinsfolk tvoria bratranci žijúci v Dánsku. Vznik kapely sa datuje do roku 2014, ešte v ten istý rok zaujala prvým singlom Adelaide. Pieseň o zamilovaní sa do nového miesta a osoby, ktorú tam človek spozná, bol vďaka chytľavému akustickému zvuku a skvelej angličtine veľkým prekvapením a prísľubom do budúcnosti. V lete vystúpilli aj na známom festivale Sziget.

Papyllon

Papyllon je o štyroch kamarátoch z Prešova, ktorých dala dokopy a ktorých drží pokope hudba a spoločná vízia. Máme za sebou EP s názvom Sink or Swim, ktoré sme vydali v roku 2015. Nájdete na ňom singel Waves, ktorý sme odpálili na festivaloch, ako sú Rock for People, Global Rockstar alebo Off Camera Festival v Poľsku. Svoj plný potenciál sme však naplno začali využívať až pri tvorbe nášho debutového albumu Papyllon, ktorý sme si nahrali sami v skúšobni. Album vyšiel 16.8.2017 a obsahuje pestrú žánrovú paletu skladieb a singlov ako „Seventeen, baby“ a „Never felt so pure“, ktoré sa dostávajú do uší poslucháčov aj za hranicami.

Kinsfolk & Papyllon

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik