Komunitná debata: Keď môžem pomôžem

Št 18. februára 2021 / 18:00 - Št 18. februára 2021 / 22:00

Komunitná debata: Keď môžem pomôžem

Komunitná debata je pravidelný diskusný formát kde budeme spovedať ľudí, ktorí sú súčasťou aktívnych komunít v Košiciach, ale aj v iných mestách na Slovensku. Aktívna komunita je základným prvkom aktívnej a angažovanej občianskej spoločnosti a pomáha občanom participovať na veciach verejných.

Našimi hosťami budú zástupcovia komunitnej organizácie Keď môžem pomôžem, ktorá pôsobí v Košiciach od roku 2019. Svojou činnosťou sa snažia pomáhať deťom z vylúčených komunít, organizujú najmä športové podujatia, súťaže a rôzne voľnočasové aktivity. Takisto pôsobia ako mentory a pomáhajú tak deťom s výzvami, ktorým čelia v škole, ale i v bežnom živote. 

Moderuje: Ján Gálik

Debata bude prístupná aj na facebookovej stránke Tabačky prostredníctvom LIVE streamu.

Viac informácií o projekte nájdete na FB stránke: https://www.facebook.com/ozkedmozempomozem/

Páči sa vám náš online program? Podporte nás ľubovoľnou sumou na náš transparentný účet: https://bit.ly/transparentny_ucet_tbck

Projekt FABRIK SPACE – otvorená zóna pre komunity a občiansku participáciu je podporený z programu ACF – Slovakia, ktorý je financovaný z Finančného mechanizmu EHP 2014-2021. Správcom programu je Nadácia Ekopolis v partnerstve s Nadáciou otvorenej spoločnosti Bratislava a Karpatskou nadáciou.

Komunitná debata: Keď môžem pomôžem

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik