Koncerty na dvore: Loopata Makay (SK)

Št 23. júla 2020 / 20:00 - Št 23. júla 2020 / 23:59

Koncerty na dvore: Loopata Makay (SK)
Loopata Makay je horehronský producent, textár a MC z Brezna. Vo svojej hudbe spája rôzne fúzie štýlov a vlastný štýl nazýva HOREHRONSKÝ DANCEHALL. Zatiaľ vydal na kolene 2 demo garážové albumy: „Way of the Rootz Folkloor“ a Horehronský Dancehall“. Pod umeleckým menom „Loopata Makay“ tvorí od roku 2008, predtým a pomedzi mal aj iné projekty.

Album „SAMO ide LOOPATA“ je debutový album Loopata Makay, vytvorený v spolupráci so Samom Brveníkom a ďalšími hudobníkmi z Horehronia a okolia. Produkciu, dramaturgiu a mix mal na starosti Loopata, ktorý i linorytový cover vytvoril, i booklet nakreslil. Grafiku albumu doladil Andrej Trocha a o mastering sa postaral Jurko Medená Veža z Rustywizzardrecords z Bratislavy. O celú podporu albumu sa postarala košická Tabačka Records, ktorá interpreta oslovila a veci k veciam nadhodila. Album k dispozícii na vinyloch, CD a streamovacích službách. Na platni nájdete 8 skladie, na kotúčoch 16.

Vstupné je dobrovoľné, zaslaním ľubovoľného príspevku na transparentný účet Tabačky Kulturfabrik
Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Koncerty na dvore: Loopata Makay (SK)

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik