Dom Kultúry Tabačka uvádza: Murman Tsuladze & DJs

So 11. februára 2023 / 19:00 - Ne 12. februára 2023 / 01:00 Kúpiť Dom Kultúry Tabačka uvádza: Murman Tsuladze & DJs Kúpiť lístky

Dom Kultúry Tabačka uvádza: Murman Tsuladze & DJs

Vyperte si šušťáky, nahoďte vzorovanú košeľu a požičajte si kravatu od otca, Kultúrny dom Tabačka vás pozýva na párty – otvárcí koncert sezóny, aký tu ešte nebol. 

Obrusy budú biele a naškrobené, poháre krištáľové a pálenka bude tiecť potokom. Zažite žúrku v štýle, na ktorý spomínajú vaši rodičia. Usaďte sa a nechajte sa unášať hudbou za svitu svetla odrážaného z diskogule.

Pripravte sa na špeciálne podujatie v štýle košického kultúrneho domu začiatku deväťdesiatych rokov. Všetci si sadneme za jeden stôl, ale náš line-up sa postará o to, že pri ňom dlho neobsedíte. Za splený dresscode vás odmeníme welcome drinkom a pripravujeme aj dobové pohostenie.

Do tanca nám zahrá jedinečný Murman Tsuladze. Každý, kto videl koncert tohto gruzínsko-francúzskeho hudobného génia naň spomína ako na magický zážitok. Niet sa čomu čudovať, keď v jeho životopise nájdeme okrem hudobnej kariéry aj povolania ako svadobný podvodník, záchranca krásnych žien na hodvábnej ceste a predavač lietajúcich kobercov. V súčasnosti sa už venuje výhradne hudbe. V jeho elektropopových skladbách nájdete ódy na lásku a krásu žien opísané tak, ako ich môže vnímať len gruzínsky alfasamec.

Nebude na to sám, o zábavu do neskorej noci sa postarajú DJs ItaloMarioItalo a Trevor Horny, ktorí sú súčasťou zoskupenia Discoteka Avantgarde. Párty svojim setom doplní aj Wnchnz
 

Kultúrny dom Tabačka je naše nové alterego, ktoré vám bude prinášať otváracie koncerty sezóny zážitkovou formou.

Vstup: 15€ predpredaj / 17€ na mieste / Veľká sála (V cene vstupného je aj dobové pohostenie)

Dom Kultúry Tabačka uvádza: Murman Tsuladze & DJs

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik