Lindy hop

St 27. februára 2019 / 17:30 - St 27. februára 2019 / 21:30

Lindy hop
Tanečníci Lindy sú majstrami v zábave. Swing je jazz a jazz je elegancia. Jazz je energia. Je emócia a improvizácia. A presne to všetko zdedil aj najznámejší swingový tanec Lindy hop. Nie sme tanečná škola – sme swingoví nadšenci.  
Skúste si to predstaviť. Spoločenský tanec podobne ako valčík, no meniaci svoje tempo cez polku až po čardáš. Doplňte ho energiou salsy a fantáziou a improvizáciou bachaty… To všetko je swing – superpotravina na vašom tanečnom jedálničku. Najlepšie párty, aké sme zažili, boli práve swingové a je čas priniesť ich posolstvo do Tabačky.

Práve preto existuje táto komunita. Nie sme tanečná škola, sme swingoví nadšenci, ktorí sa chcú podeliť o svoje skúsenosti a zážitky, aby sme spolu s vami mohli zažiť pravú swingovú atmosféru znovu a znovu aj tu v metropole východu. Nejde len o niekoľko hodín tanečného kurzu. Pravidelne sa stretávame na tančiarniach či piknikoch, získavame skúsenosti z rôznych domácich a zahraničných workshopov a spoznávame ľudí s rovnakou vášňou pre tento jedinečný tanec.
 
Stretávame sa každú stredu v black boxe a pokiaľ máš so swingovým tancom už skúsenosti, si vítaný sa k nám kedykoľvek pridať! Pokiaľ si doteraz Lindy hop netancoval a máš chuť s tým začať, daj nám o svojom záujme vedieť na adrese swing.kosice@gmail.com, alebo sa pridaj do našej fb skupiny https://www.facebook.com/groups/swing.dance.kosice/
a sleduj info o tančiarniach a nových kurzoch.

Tešíme sa na spoločné stretnutia!

Vstup: 2€ / BlackBox

Lindy hop

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik