Lindy hop

St 08. mája 2019 / 17:30 - St 08. mája 2019 / 21:30

Lindy hop
Tanečníci Lindy sú majstrami v zábave. Swing je jazz a jazz je elegancia. Jazz je energia. Je emócia a improvizácia. A presne to všetko zdedil aj najznámejší swingový tanec Lindy hop. Nie sme tanečná škola – sme swingoví nadšenci. 
Skúste si to predstaviť. Spoločenský tanec podobne ako valčík, no meniaci svoje tempo cez polku až po čardáš. Doplňte ho energiou salsy a fantáziou a improvizáciou bachaty… 

To všetko je swing – superpotravina na vašom tanečnom jedálničku. Najlepšie párty, aké sme zažili, boli práve swingové a je čas priniesť ich posolstvo do Tabačky.

Práve preto existuje táto komunita. Lindy Hop nie je tanečná škola, ide o swingových nadšencov, ktorí sa chcú podeliť o svoje skúsenosti a zážitky tak, aby ste mohli zažiť pravú swingovú atmosféru v metropole východu. Stretnutie prebieha každú stredu. Pokiaľ si Lindy Hop doteraz netancoval a máš chuť s tým začať napíš na swing.kosice@gmail.com, alebo sa pridaj do FB skupiny a sleduj info o tančiarniach a nových kurzoch.   

Vstup: 2€ / BlackBox
Lindy hop

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik