Lindy hop

St 11. decembra 2019 / 17:30 - St 11. decembra 2019 / 21:30

Lindy hop
Duch klubov medzivojnového Harlemu začal opäť krúžiť nad Košicami a hľadať nových členov, ktorým umožní rozvíjať záľubu v tanci Lindy hop. Nezaujíma ho úroveň tanečných schopností. Túži jedine po zmysle pre zábavu a preto mu už od októbra vytvoríme domov v Tabačke. Jeden z najznámejších swingových tancov – Lindy hop – je tak opäť dostupný pre všetkých, ktorí chcú skúsiť niečo nové a jedinečné.
 
Si jedným z nich? V tom prípade nám daj vedieť o svojom záujme cez priložený registračný formulár a my sa postaráme o to, aby sa tvoje očakávania naplnili v najvyššej možnej miere.
Kedy začíname?
2.10. (streda) o 18:00

Kde?
Tabačka – miestnosť Black Box na prvom poschodí (schody na konci baru za toaletami v Bistre). 

Ako bude kurz prebiehať?
Lekcia trvá hodinu. Prvé dve lekcie sú otvorené ako možnosť si tanec nezáväzne vyskúšať. Pre prihlásenie do kurzu nie je podmienkou mať partnera – vyučovanie bude prebiehať formou social dance.

Dokedy sa môžete prihlásiť?
Prihlasovanie je otvorené do 16.10. (alebo do naplnenia kapacity 30 ľudí) kedy sa kurz uzavrie na 10-týždňový do 4.11.. Pozor, kapacita kurzu je obmedzená.

Koľko za kurz zaplatím?
Celková dĺžka kurzu 10 týždňov je rozdelená nasledovne:
2.10. otvorená hodina – 2€
9.10. otvorená hodina – 2€
16.10. – 4.11. 8-týždňový kurz – 16€

Stále máš otázky?
Kontaktuj nás na swing.kosice@gmail.com
alebo príď nás navštíviť na niektorú z tančiarní. Bližšie informácie nájdeš v našej facebookovej skupine https://www.facebook.com/groups/swing.dance.kosice/
 
O nás:
Sme partia nadšencov, ktorí v súčasnosti tvoria košickú swingovú tanečnú komunitu. Táto komunita ale nie je len o niekoľkých hodinách tanečného kurzu. Pravidelne sa stretávame na tančiarniach či piknikoch, získavame skúsenosti z rôznych domácich a zahraničných  workshopov. Pretancovali sme sa swingovými párty vo viacerých krajinách a teraz by sme radi rozšírili naše rady o rovnako zapálených tanečníkov.

Lindy hop

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik