Liquidity w/ Silence Groove (PL)

Pi 16. februára 2018 / 21:00 - Pi 16. februára 2018 / 23:59 Predaj ukončený

Liquidity w/ Silence Groove (PL)

Poď si znova zaplávať do vôd deep drum and bassu a liquidfunku. Do Tabačky Kulturfabrik sme na 16. Februára pozvali meno ktoré poznáš zo značiek Fokuz, Ofworld alebo Soul Deep Exclusives. Ak pravidelne raveuješ na našich párties tak si určite pamätáš jednu z našich nocí kde zahral tento skvelý set – https://youtu.be/Q6_sjwGJLHE

Silence Groove pochádza z poľského mesta Bydgoszcz, no momentálne pôsobí v Bratislave (slovenčina mu už ide jedna báseň, takže ho na bare môžeš pozvať na pálenku kľudne po slovensky). Za uplynulé dva roky jeho štúdio vychŕlilo kvantum kvalitnej hudby a tak sa teš na set plný exkluzívnych trackov ale aj legendárne bangre.

Support bude tvoriť starešina Drumophone crew Slight, stálica Majkl Kelso a tiež mladá košická krv Backside, ktorého ste začuli na This is Winter alebo Brokenbase v parádnych deepových setoch, ktoré nás presvedčili, že chalanko sa našu noc skvele hodí!

Samozrejmosťou je aj vizuálna stránka o ktorú sa svojím generickým vjingom postará Wega!

Liquidity w/ Silence Groove (PL)

Používaj Tabačku

Zaujímajú nás vaše nápady. Zapojte sa do tvorby programu alebo prispejte nápadmi na nové formáty

Chcem sa zapojiť

Newsletter

Tabačka by ti ráda zasielala všetko čo sa u nás deje

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, 040 01 Košice,
Slovensko

Ukázať na mape
Tabačka Kulturfabrik

Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili a navštevujú Tabačku Kulturfabrik. Záujem o našu prácu jej dáva zmysel a prináša nám novú energiu!


S finančnou podporou

Ďakujeme za podporu

Tabačka Kulturfabrik